• Regulamin wypożyczalni

Regulamin wypożyczalni gier planszowych Graszki.pl

 1. Właścicielem wypożyczalni gier planszowych jest sklep internetowy Graszki.pl.

 2. W ramach wypożyczenia klienci mają możliwość przetestowania gry przed decyzją o jej zakupie. 

 3. W ofercie gier do wypożyczenia znajdują się gry, które są własnością sklepu. Gry są wypożyczane na okres 1 tygodnia.

Odbiór i zwrot gry:

- od poniedziałku do piątku po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się od godz. 8:00 do 22:00 pod adresem ul. Zwycięstwa 20/15.

 

KOSZT WYPOŻYCZENIA WYNOSI 5 ZŁ OD EGZEMPLARZA.

KLIENCI NIE MUSZĄ TAKŻE OPŁACAĆ KAUCJI.

W przypadku zakupu nowego egzemplarza gry po jej przetestowaniu, koszt gry jest pomniejszany o koszt wypożyczenia. 

 1. Maksymalny okres wypożyczenia gry (o ile nie ustalono inaczej z wypożyczalnią) wynosi 7 dób.

 2. W momencie nieoddania gry w umówionym terminie, naliczana jest opłata na kolejne 7 dni w wysokości 5 zł.

 3. Wykaz dostępnych do wypożyczenia gier dostępny jest na stronie internetowej Graszki.pl w  zakładce „Dodatkowe” na dole witryny.

 4. W przypadku, gdy klient, po oddaniu gry zdecyduje się na zakup nowego egzemplarza, a w sklepie gra jest niedostępna, sklep zobowiązuje się do jej sprowadzenia, pod warunkiem, że gra jest jeszcze dostępna w sprzedaży hurtowej, lub do poinformowania klienta o najbliższym terminie dodruku i dostępności danej gry.

 5. Wypożyczone gry należy zwrócić w stanie niepogorszonym, oraz kompletnym. W przypadku zniszczenia lub zgubienia elementów gry, grę uważa się za sprzedaną (gra przechodzi na własność klienta, a sklep zatrzymuje kaucję, lub w przypadku niepobrania kaucji, nalicza dodatkową opłatę w wysokości ceny gry). 

 6. Przed wypożyczeniem gry należy sprawdzić stan gry w sklepie i ewentualne uwagi zgłosić do pracownika sklepu, jeżeli żadne uwagi nie zostaną zgłoszone, pracownik przyjmuje, że gra jest w stanie ogólnym dobrym i wszelkie konsekwencje ponosi wypożyczający. 

 7. W przypadku kiedy gra w stanie obecnym jest wypożyczona istnieje możliwość rezerwacji gry i odebrania jej po tym jak poprzedzający wypożyczający zwróci grę. Rezerwować można w sklepie stacjonarnym, oraz wiadomością tekstową (przez fb lub e-mail), w przypadku tego wariantu gra zostaje zarezerwowana po potwierdzeniu rezerwacji przez pracownika.

 8. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do sklepu.

  Lista gier do wypożyczenia jest aktualizowana na bieżąco.