• Używane i uszkodzone gry planszowe

Używane gry planszowe

Jeśli interesują Cię używane gry planszowe, to dobrze trafiłeś! Nasz sklep z grami planszowymi ma w swojej ofercie gry, którym możesz dać drugie życie! Jeśli w opisie nie jest napisane inaczej to gry są kompletne tj. ich zawartość jest taka sama jak podaje pudełko. Na kartach produktu znajdziesz opis w jakim konkretnie stanie znajduje się dana gra. Jeśli masz jakieś wątpliwości to śmiało napisz, z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Czasami warto zastanowić się nad używanymi planszówkami, ich cena potrafi być olbrzymim plusem i bodźcem, który sprawi, że staniemy się szczęśliwym posiadaczem tytułu, który nas interesuje.

Uszkodzone gry planszowe

W naszej ofercie znajdziecie też uszkodzone gry planszowe. Zdarza się, że opakowanie może mieć wgnieciony róg albo naderwaną folię, sporadycznie opakowanie może być zgięte lub naderwane. Najczęściej nie ujmuje to w niczym danej grze. W opisie każdego przedmiotu, zamieszczonego w tej kategorii znajdziecie informację jaką wadę posiada dany egzemplarz. 

Jeśli nie jesteście czegoś pewni, napiszcie do nas. Prześlemy dodatkowe zdjęcia albo odpowiemy na pytania.

Staramy się regularnie dodawać, w tej kategorii nowe przedmioty, tak żeby każdy znalazł coś dla siebie, swojej rodziny, czasami w tej kategorii znajdziesz planszówki, które już nie są dostępne nigdzie indziej. Używane planszówki to nie ujma, to alternatywne podejście do zapełnienia swojej kolekcji o nowe tytuły!