• O nas

Witajcie na Graszki.pl!

Skoro tutaj trafiliście, to oznacza, że podobnie jak my doceniacie, a może nawet uwielbiacie, nowoczesne gry planszowe. Nasza pasja przerodziła się kilka lat temu w pomysł na życie i tak powstał sklep Graszki.pl To jedyny taki sklep w Opolu!

Dominika i Jacek - Graszki.pl

Współpracujemy z większością polskich wydawnictw, oferując nie tylko nowości, ale też bestsellery, które zdobyły uznanie graczy na całym świecie. Z całą naszą ofertą można zapoznać się na naszej stronie internetowej, a inspiracji do poszerzenia kolekcji można poszukiwać w naszych mediach społecznościowych (Facebook, Instagram i Twitter). Prowadzimy także wypożyczalnię gier, dzięki czemu możecie je wypróbować przed zakupem.

REBEL_logo.jpg trefl-1-.jpeg phalanx_games.jpg Ogry-Games.jpg nk_sygnet_black-1-.jpg 
muduko-min.png lucrum_games.jpg luckyduck-logo.png lacertalogo-1-.jpg granna.jpg 
galakta-min-1-.jpg g3.jpg foxgame-min.jpg egmont.jpg czacha-games.jpg blackmonk-min.jpg 
bard-min.jpg albi-min.jpg 2Pionki.jpg

Prowadzimy także cykliczne spotkania w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu oraz w Centralnej Bibliotece im. Josepha von Eichendorffa w Opolu. Współpracujemy także z różnymi placówkami kulturalnymi na terenie całego województwa opolskiego.


spotkania w bibliotece o-nas2.jpg konkursy z nagrodami spotkania w bibliotece

Na terenie Opola gry można odbierać po wcześniejszym złożeniu zamówienia przez naszą stronę oraz umówieniu się na konkretną godzinę. Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową, korzystając z usług kuriera, paczkomatów oraz punktów Orlen.


gry planszowe

Jeżeli potrzebujecie pomocy przy wyborze gry – nie krępujcie się! Można do nas napisać mail (kontakt@graszki.pl) lub wiadomość prywatną poprzez media społecznościowe. Jeżeli dany produkt jest niedostępny, dajcie nam znać, że czekacie, to szybciej go sprowadzimy. Dostawy mamy kilka razy w tygodniu, tak więc na bieżąco uzupełniamy nasze regały.

A stałych klientów nagradzamy rabatem – im więcej zamówicie, tym wyższy on będzie! W dodatku nigdy Wam nie przepadnie. W naszych mediach społecznościowych natomiast szukajcie informacji o promocjach czy kodach rabatowych