Nowy miesiąc, nowe gry!

Odmrożeniu ulega również branża gier planszowych, dlatego w czerwcu możemy spodziewać się kilku ciekawych premier!


1. Viticultire
Viticulture pudełko

Zaczęliśmy od premiery gry Viticulture. W ciągu 24 h nakład wyczerpał się u wydawcy. My na szczęście dobrze się zaopatrzyliśmy i pudełka z grą czekają na Was!


2. New Frontiers
new frontiers opakowanie

Kolejną grą, na którą Warto zwrócić uwagę, jest New Frontiers. Mechanika gry stanowi mariaż gier niezwykle popularnej Race for the Galaxy oraz uznanego klasyka, Puerto RicoNew Frontiers dodaje jednak modularność dostępnych technologii, dzięki czemu każda rozgrywka wymaga zastosowania innej strategii.


3. Little Town
Little Towns pudełko

W drugim tygodniu czerwca ukaże się także szybka gra strategiczna Little Town. Błyskotliwa rozgrywka, szybkie tury oraz mocna interakcja między graczami została doceniona przez wielu recenzentów na świecie. Gra została nominowana do prestiżowej nagrody As d’Or we Francji oraz znalazła się na liście wyróżnień tegorocznego Spiel des Jahres.


4. Bolidy: Szalona Jazda
Bolidy Szalona Jazda

Fani szybkich prędkości mogą liczyć na nowe emocje dzięki kolejnemu dodatkowi do gry Bolidy. Szalona jazda zawiera dwa nowe tory – Aloha Sands i Savanna Stretch, które mocno zmieniają rozgrywkę.


5. Park Niedźwiedzi Kolej na Grizli
Park Niedźwiedzi Kolej na Grizli

W połowie miesiąca wyjdzie także dodatek Kolej na Grizli  do bardzo popularnej, szczególnie wśród rodzinnych graczy, planszówki Park Niedżwiedzi. Tym razem musicie powiększyć swój park, aby móc przyjąć nowe niedźwiedzie: grizli! Ich ostoje będą wielkie, więc czeka Was nie lada wyzwanie - musicie je jakoś pomieścić!


6. Fallout Shelter
Fallout Shelter opakowanie

Dni do premiery odliczają także fani popularnej gry komputerowej Fallout. Nakładem wydawnictwa Rebel ukaże się Fallout Shelter. To postapokaliptyczna gra planszowa dla 2-4 graczy, nawiązująca stylistyką i tematem do popularnej gry komputerowej i rozgrywająca się w tym samym świecie.


7. Black Angel
Black Angel gra

W tym miesiącu będziecie mogli także zarządzać międzygalaktyczną fregatą! To za sprawą gry Black Angel. To gra oparta o mechanikę przydzielania pracowników. Podczas rozgrywki każdy z uczestników wciela się w jedną ze sztucznych inteligencji dowodzących grupą robotów. Naszym zadaniem będzie zarządzanie statkiem - bezpieczne poprowadzenie go w przestrzeni kosmicznej, odpieranie ataków z zewnątrz, wykonywanie niezbędnych napraw, a ostatecznie dotarcie prosto do celu.


8. Zamki Burgundii Big Box
Zamki Burgundii Big Box
Czerwiec zakończy długo wyczekiwana premiera Big Boxa z grą Zamki Burgundii. To nie tylko odświeżony design. W specjalnie przygotowanym pudełku, oprócz gry podstawowej, znajdziemy zestaw rozszerzeń, które dodatkowo urozmaicą naszą rozgrywkę.

Na tym jednak nie koniec premier w tym miesiącu!

Bądźcie na bieżąco i śledźcie nas w mediach społecznościowych!

Facebook icon graszki.pl    Instagram logo graszki.pl    Pinterest logo graszki.pl