Premiera w czasie kwarantanny?

Okazuje się, że z pomocą przychodzą wtedy media społecznościowe! O dwóch grach zrobiło się głośno w świecie planszówek właśnie dzięki postom, które były licznie publikowane w internecie. 

To oczywiście zasługa fanów, tęskniących za nowościami. Z niecierpliwością czekają na swoje upatrzone gry, które niestety bardzo często mają przesuniętą datę premiery. A że głód nowości jest, sięgają więc po tytuły, na które wcześniej nie zwrócili uwagi. I sami przyznają, że zostali mile zaskoczeni, o czym też chętnie piszą w internecie. Efekt? Gry w błyskawicznym tempie znikają z półek sklepowych (tych wirtualnych). A te dwie nowości to: świetna gra logiczna Naszej Księgarni oraz Zombie Kidz: Ewolucja od FoxGames.

Boarding

W pierwszym przypadku, jak nietrudno się domyśleć, naszym zadaniem jest rozmieszczenie pasażerów, oczywiście według ściśle określonych zasad. Dawno nie spotkaliśmy się z grą logiczną, która nie jest tak bardzo "sucha", jak to zazwyczaj bywa, ale można odrobinę poczuć klimat z hali odlotów, a w dodatku jest tak kolorowa! Może gra będzie mogła nawet stanąć na półce obok Azula lub Sagrady? Czas pokaże.

boarding          azul          azul2          sagrada    sagrada jeszcze wiecej szkla

Zombie Kidz

Zombie Kidzs to natomiast pierwsza gra typu legacy, stworzona z myślą o dzieciach. Okazało się, że temat, możliwość współpracy i oryginalna mechanika, były strzałem w dziesiątkę!