Ostatni tydzień stycznia będzie dla nas bardzo intensywny. Z magazynu Graszek wyjadą Wasze ulubione tytuły. Jeżeli uczestniczyliście w przedsprzedaży to koniecznie wypatrujcie kurierów!

- Splendor Marvel – na tę grę czekacie już od pół roku. Jak na razie nie miała szczęścia i premiera była kilkakrotnie przekładana. W tym tygodniu jednak w końcu trafi do Waszych domów. Przypomnijmy, Splendor Marvel to nowa wersja popularnej gry familijnej i ekonomicznej osadzona w znanym z komiksów i filmów uniwersum Marvela.

Splendor Marvel
 

- Viticulture Essential Edition – nie minął nawet rok od premiery tej świetnej gry o produkcji wina, a tytuł już doczekał się dodruku!

- Scythe – mimo iż to kolejny dodruk, to i tym razem wszystkie egzemplarze znalazły swoich właścicieli jeszcze zanim trafiły do sklepów.

- Scythe: Igrając z Wiatrem – w tym tygodniu trafi do nas również drugie rozszerzenie do gry Scythe. Dodaje 2 moduły, których można używać razem lub osobno dla dowolnej liczby graczy, z podstawową wersją gry lub innymi rozszerzeniami. Dodatek można jeszcze zamawiać!

Viticulture

W ostatnim czasie uruchomiliśmy także kilka ciekawych przedsprzedaży, m.in. nowej wersji gry Hero Realms oraz Hero Realms: Ruiny. Na te tytuły musicie jednak jeszcze trochę poczekać. Zgodnie z planami wydawcy, mają być dostępne w lutym.