Czy wiecie, że jesteśmy na Patronite?

Dzięki Waszemu wsparciu chcemy utworzyć Klub Miłośników Gier Planszowych, który będzie się regularnie spotykał w Cellarium!

Do tego są potrzebne fundusze. Zebrana dzięki Wam kwota umożliwi nam utrzymanie klubu oraz miejsca, który znajduje się w centrum Opola przy samym rynku (ul. Koraszewskiego 7-9). Lokal jest usytuowany niedaleko przystanków MZK oraz 10 min. od dworca PKP. Łatwo do niego trafić.

W środku do dyspozycji są dwie sale, w których regularnie będą odbywały się spotkania klubowiczów, zgodnie z harmonogramem przygotowanym w konsultacji z patronami.

Na klubowiczów będzie czekała bezpłatnie herbata/kawa oraz woda. Będziemy również mogli organizować cykliczne spotkania tematyczne oraz poszerzać klubową kolekcję gier planszowych o kolejne tytuły. Z kolekcji tej będą mogli bezpłatnie korzystać patroni Klubu.

Ma to być miejsce, do którego zaprosicie znajomych na partyjkę w ulubioną grę. Dobrze wiemy, że w rozwijaniu naszej pasji często problemem jest brak miejsca. A to stół za mały, a to żona chce zaprosić koleżanki, a dzieci muszą odrobić zadanie domowe. Do klubu będziecie mogli przyjść po to, żeby spędzić kilka godzin przy świetnych planszówkach. Harmonogram spotkań będziemy ustalać z klubowiczami. Przygotowaliśmy także dwa progi, dzięki którym klubowicze będą mogli zrobić prywatne spotkanie przy grach - tylko dla siebie i zaproszonych gości (z poszanowaniem regulaminu miejsca). Jeśli uda się zebrać całą kwotę możliwe jest codzienne uruchomienie gralni.

Jeżeli popierasz nasz pomysł i chcesz mieć swoje miejsce do grania w gry w Opolu - zostań naszym patronem! Pierwszy próg wsparcia to już 5 zł! Klubowiczem można zostać od 15 zł miesięcznie!

Więcej szczegółów na naszym profilu na Patronite:

https://patronite.pl/graszkipl/description